WhatsApp
Yükleniyor...

Website Tasarımı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Website Tasarımı

Website Tasarımı

Website tasarımı hizmetimiz ile, Yourwebsoft olarak, istediğiniz her konuda ve her türlü işletmeye uygun mobil uyumlu web siteleri tasarlamaktayız.

Web sitelerinin görünümü kadar, ihtiyaç vereceği konuya göre kodlanacağı yazılım dilleri de farklılık gösterir. Örneğin bir blog sitesi tasarlanacaksa en uygun yol Wordpress CMS (İçerik Yönetim Sistemi) altyapısı ile en iyi tema kullanılarak site tasarlanır veya  e ticaret sitesi tasarlanacaksa, sitede sıradışı özellikler isteniyorsa özel olarak php, css, js yazılım dilleri ile kodlanır, sıradışı istekler yoksa ve standart bir e ticaret sitesi düşünülüyorsa Opencart, Magento gibi CMS alt yapıları kullanılır.

Web tasrımında, tasarlanacak web sitesinin ihtiyaçlarına, içerik yönetim sistemlerinin temaları ve eklentileri cevap veriyorsa öncelikle bu tema ve eklentiler kullanılmalıdır. Ancak tasarlanacak web sitesi sıradışı bir proje ise özel yazılım web sitesi olarak kodlanması gerekir.

Yourwebsoft.com, web tasarımı yaparken öncelikle tasarlanacak web sitesinin amaçlarını ve hedeflerini göz önüne alarak, web site sahibine en uygun çözümü sunar.