WhatsApp
Yükleniyor...

Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları
07 Haziran 2023, 17:37 0 Yorum 499 Okuma

Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları makalemizde, web sitelerinin fiyatlarıyla ilgili okuyucularımızı bilgilendirmeye çalışacağız. Günümüzde insanlar, önemli bir ürün veya hizmet satın alacakları zaman öncelikle fiyat araştırması yaparlar, bunu şirketler de yapar. Bu bilinçli tüketici olmanın bir gereğidir.

Bilinçli tüketiciler en ucuzu olsun diye değil, en uygunu olsun diye fiyat araştırması yaparlar. Çünkü "ucuz etin yahnisi yenmez" veya "ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti" sözlerinin doğru olduğu bir gerçektir.

Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Ucuz Hazır web sitesi fiyatları araştırması yaparken öncelikle, kendinize kriterler belirlemelisiniz. Bir websitenin olmazsa olmazları vardır. Ucuz Hazır Web sitesi Fiyatlarına bakarken bunlardan biri yoksa, isterseniz bedavaya websitesi yaptırın, bir işe yaramaz.

Hazır Web Sitesinde olması gereken özellikler nelerdir?

1- Websitesi için, alan adı yetkili domain firmalarından alınmalı,

2- Web sitesi için, Hosting veya web alanı, websitenizin ihtiyacını karşılamalı ve sınırsız trafik özelliğine sahip olmalı, SSL sertifikası vermeli, ücretsiz mail hesabı özelliği olmalı, sunucularının cpu, ram özellikleri yeterli olmalı,

3- Siteniz, ileriki zamanlarda yeni gelişen yazılım teknolojilerine uyum sağlayabilmeli, bu sebeple size wordpress altyapılı websitesi sahibi olmanızı tavsiye ederiz,

4- Hazır Web sitesi seo ve mobil uyumlu olmalı,

5- Sektörünüzdeki diğer rakip firmaların websitelerine bakıp, müşterilerinize daha iyi internet deneyimi sağlamak için websitenizin özelliklerine karar vermelisiniz, örneğin rakip firmalar ürün satış mağazalarında, indirim kuponları veriyorsa sizin sitenizde de bu olmalı,

6- İnternet sitesinin temel seo ayarları yapılmalı, yani arama motorlarına kayıtları yapılıp, anahtar kelimelere göre seo çalışması yapılmalı, bu olmazsa sitenizin varlığından hedef kitleniz haberdar olamaz.

Yukarıda saydığımız nitelikler, bir web sitesinin olmazsa olmaz özellikleridir. Bu özelliklere sahip, Ucuz Hazır Web sitesi Fiyatlarını veren, en uygun fiyata yapan kişi veya web ajansından bu hizmeti alabilirsiniz. Saydığımız özelliklerden birisi, websitenizde yoksa, bedavaya da bu hizmeti alsanız paranızı çöpe atmış olursunuz.

Elbeteki Ucuz Hazır Web sitesi Fiyatları, web sitesinin konusuna ve sektörüne göre değişir, örneğin bir kişisel blog sitesi 400 Tl ye yapılabilir, ama bir e ticaret sitesi 600 tl ye yapılabilir.

Kişisel veya işletmenizin websitesini yaptırırken, websitelerinin olmazsa olmaz özellikleriyle en uygun fiyatı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız web sitelerine, 1 yıl ücretsiz hosting verdiğimizi de unutmayın.

Ayrıca her zaman Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları araştımanızda, kaliteyi ve profesyonelliği arayın ama hiçbir zaman kalite en ucuz olmaz. Uygun fiyatlı web paketlerimize buradan bakabilirsiniz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum