WhatsApp
Yükleniyor...

Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları
02 Ocak 2023, 12:32 0 Yorum 285 Okuma

Ucuz Hazır Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde insanlar, önemli bir ürün veya hizmet satın alacakları zaman öncelikle fiyat araştırması yaparlar, bunu şirketler de yapar. Bu bilinçli tüketici olmanın bir gereğidir.

Bilinçli tüketiciler en ucuzu olsun diye değil, en uygunu olsun diye fiyat araştırması yaparlar. Çünkü "ucuz etin yahnisi yenmez" veya "ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti" sözlerinin doğru olduğu bir gerçektir.

Ucuz hazır web sitesi fiyatları araştırması yaparken öncelikle, kendinize kriterler belirlemelisiniz. Bir websitenin olmazsa olmazları vardır. Bunlardan biri yoksa, isterseniz bedavaya websitesi yaptırın, hiçbir işe yaramaz.

Hazır Web Sitesinde olması gereken özellikler nelerdir?

1- Hazır websitesi için, alan adı yetkili domain firmalarından alımalı,

2- Hazır websitesi için, Hosting veya web alanı, websitenizin ihtiyacını karşılamalı ve sınırsız trafik özelliğine sahip olmalı, SSL sertifikası vermeli, ücretsiz mail hesabı özelliği olmalı, sunucularının cpu, ram özellikleri yeterli olmalı vb.

3- Hazır Web sitesi ileriki zamanlarda yeni gelişen yazılım teknolojilerine uyum sağlayabilmeli, bu sebeple size wordpress altyapılı websitesi sahibi olmanızı tavsiye ederiz,

4- Hazır Web sitesi seo ve mobil uyumlu olmalı,

5- Sektörünüzdeki diğer rakip firmaların websitelerine bakıp, müşterilerinize daha iyi internet deneyimi sağlamak için websitenizin özelliklerine karar vermelisiniz, örneğin rakip firmalar ürün satış mağazalarında, indirim kuponları veriyorsa sizin sitenizde de bu olmalı,

6- Hazır Web sitesinin temel seo ayarları yapılmalı, yani arama motorlarına kayıtları yapılıp, anahtar kelimelere göre seo çalışması yapılmalı, bu olmazsa sitenizin varlığından hedef kitleniz haberdar olamaz.

Yukarıda saydığımız bir hazır web sitesinin olmazsa olmaz özelliklerini veren, en ucuza fiyata yapan kişi veya web ajansından bu hizmeti alabilirsiniz. Saydığımız özelliklerden birisi websitenizde yoksa, en ucuza da bu hizmeti alsanız paranızı çöpe atmış olursunuz.

Elbeteki hazır web sitesi fiyatları, konusuna ve sektörüne göre değişir, örneğin bir kişisel blog sitesi 400 Tl ye yapılabilir, ama bir e ticaret sitesi 600 tl ye yapılabilir.

Kişisel veya işletmenizin websitesini yaptırırken, websitelerinin olmazsa olmaz özellikleriyle en uygun fiyatı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız web sitelerine, 1 yıl ücretsiz hosting verdiğimizi de unutmayın.

Ayrıca her zaman hazır websitesinde, kaliteyi ve profesyonelliği arayın ama hiçbir zaman kalite en ucuz olmaz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum