WhatsApp
Yükleniyor...

Avukatlık Web Sitesi Açmak

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Avukatlık Web Sitesi Açmak
23 Mart 2023, 12:56 0 Yorum 38 Okuma

Avukatlık web sitesi sade ve web sitesi özellikleri açısından iyi olmalıdır. Avukatlık ciddi bir meslektir bu yüzden sade olması iyi olur. Avukatlık web sitesinde uzmanlık alanları açıklanmalı, iletişim bilgileri net olmalıdır ve hangi davalara bakıldığı net olarak açıklanmalıdır. Avukat isimleri mutlaka yazılmalıdır.

Avukatlık Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Avukatlık web sitesinin alan adı (domain) yönetmeliğe uygun olmalıdır ve av.tr alan adı kullanılmalıdır. Avukatlık web sitesinde whatsapp gibi uygulama modülü olması da iyi olur. Avukatlık web sitesinin Blog bölümü olmalıdır ve burada hukuki konularda makale yazılması hem açıklama için, hem de seo açısından iyi olur. Gerek hukuki konularda, gerekse diğer alanlarda Blog bölümünde düzenli olarak makale veya yazı yazmanız seo açısından olumlu sonuç verecektir.


Avukatlık web sitesi yeni müvekkillerinizin olması açısından büyük önem taşır. Günümüzde insanlar her şeyi internet üzerinden özellikle Google arma motorundan aramaktadırlar, Avukatlık web sitenizin olması insanların size ulaşmasını kolaylaştırır. Yeni müvekkillerinin olmasını, daha fazla insana hizmet vermeyi her avukat ister. Müvekkil sayınızın artmasını istiyorsanız Avukatlık web sitesi açmak iyi bir fikirdir ve mutlaka olumlu sonuç alırsınız.

Sizde Avukatsanız ve bir Avukatlık web sitesi açmayı düşünüyorsanız bize başvurabilirsiniz. Sizin için en iyi Avukatlık web sitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Seo hizmetlerimiz ile de seo çalışması yaptırmanız olumlu sonuç verecektir. Ayrıca ücretsiz hosting kampanyamızdan yararlanmalısınız. Web paketlerimize buradan bakabilirsiniz.

Avukatlık Web Sitesi Özellikleri:

Script veya tema kurulumu yapılacaktır,

Web siteniz 3 gün içinde tamamlanacaktır,

Whatsapp modülü olacaktır,

Temel seo çalışması yapılacaktır,

Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kayıt yapılacaktır,

Blog Bölümü olacaktır,

Uzmanlık alanları bölümü olacaktır,

Sizin isteğinize bağlı özellikler olacaktır,

Robot.txt ve sitemap dosyalarınız hostinge yüklenecektir,

İsteğe bağlı seo çalışması yapılır.

Ücretsiz hosting imkanından yararlanırsınız.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum